APLIKATOR PÓŁAUTOMATYCZNY
z serii ALmatic

  • Opis: Urządzenie półautomatyczne do aplikacji etykiet w opcji z nadrukiem
  • Tryb pracy: Aplikator etykiet z nadrukiem i buforem, Aplikator gotowych etykiet
  • Szerokość etykiety: 55 do 200 mm, Do 100 mm
  • Typ rozwiązania: Ekonomiczne, Przemysłowe

Półautomatyczne rozwiązania z serii ALmatic dzięki modułowej konstrukcji to pierwszy krok do automatyzacji nanoszenia etykiet. Urządzenia dedykowane klientom którzy chcą ułatwić nanoszenie etykiet w nisko-wolumenowej produkcji.

Aplikatory Altech

Seria urządzeń ALmatic

Szczegółowy opis maszyny

ALmatic może nanosić etykiety o szerokości do 200 mm na butelki, fiolki i doniczki, płaskie lub eliptyczne (ALmatic E) lub cylindryczne (ALmatic C) o zmiennej średnicy od minimum 12 mm do maksimum 110 mm. Dzięki ergonomii systemu oraz obecności prowadnic kulkowych-ślizgowych umożliwia precyzyjne etykietowanie, znacznie ułatwiając ręczne operacje pozycjonowania produktu. Przemysłowe etykieciarki ALmatic są wyposażone w aplikatory etykiet ALstep lub ALritma. Pozwala to na wykorzystanie przez system możliwości i funkcji elektronicznych głowicy etykietującej. Dzięki modułowej budowie system ALmatic może być wyposażony we wszystkie akcesoria dostępne dla stosowanej głowicy etykietującej, takie jak drukarka termotransferowa do drukowania zmiennych danych (INKJET).

Dzięki modułowej konstrukcji głowice etykietujące ALstep lub ALritma można wykorzystać w późniejszym etapie do integracji z liniami automatycznymi.

Jesteśmy otwarci na współpracę
i nowe wyzwania - skontaktuj się z nami.