APLIKATOR PALETOWY
Ventus Pallet

  • Opis: Urządzenia do wydruku i aplikacji w czasie rzeczywistym
  • Tryb pracy: Aplikator etykiet z nadrukiem w czasie rzeczywistym
  • Szerokość etykiety: 55 do 200 mm, Do 100 mm
  • Typ rozwiązania: Przemysłowe

Ventus Pallet został opracowany specjalnie do etykietowania palet. Aplikująca głowica obrotowa umożliwia etykietowanie dwóch stron palety. Podstawą do zaprojektowania urządzenia był ujednolicony standard znakowania palet. Jednakże, położenie głowicy aplikacyjnej może być dostosowane do aplikacji poziomej lub pionowej etykiet. Ventus Pallet wymaga tylko jednego metra kwadratowego przestrzeni do funkcjonowania. Prędkość etykietowania urządzenia wynosi sześć palet na minutę, aplikując w tym czasie etykiety na obu bokach palety.

Aplikatory VENTUS

Seria urządzeń Ventus Pallet

Szczegółowy opis maszyny

VENTUS – ETYKIETOWANIE STAŁO SIĘ PROSTE

System druku i etykietowania Ventus został zaprojektowany i opracowany przez fińską firmę KLINGER. Ze względu na zdolność etykietowania w czasie rzeczywistym, informacje, jak również sam produkt, mogą zostać łatwo zmienione. Oferowane akcesoria mocujące umożliwiają urządzeniu Ventus znakowanie wszelkich produktów, niezależnie od branży i przeznaczenia. Modułowa konstrukcja daje Państwa firmie możliwość dostosowania unikalnych rozwiązań etykietowania przy minimalnych kosztach.

Ponadto, mały i kompaktowy rozmiar urządzenia sprawia, że jest łatwy do zainstalowania i zastosowania w każdych okolicznościach. Ventus w pełni łączy atrakcyjną cenę z niezawodnością, wytrzymałością, elastycznością i łatwością obsługi. Ventus posiada bogatą bibliotekę języków obsługi oraz oczywiście standardowy język angielski.

 

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
·        Łatwość adaptacji
·        Niezawodność
·        Przyjazny dla użytkownika
·        Dwie wersje: wersja podstawowa i pełna wersja dla Windows PC
·        Łatwość modyfikacji ustawień
·        Możliwość podpięcia do sieci lub WLAN
·        Wytrzymały metalowy korpus

 

Specyfikacja techniczna
HMI Ekran dotykowy, Ekran Cyfrowy z przyciskami manualnymi, MiniPC z systemem WIndows
Drukarki SATO S8x - ex / Zebra ZE500 i kompatybilne
Rozmiar etykiety do A5 (148 x 200 mm)
Wydajność Maks. 6 palet/minutę (etykiety na obu stronach palety) Maks. 10 palet/minutę (etykiety na jednej stronie palety)

Jesteśmy otwarci na współpracę
i nowe wyzwania - skontaktuj się z nami.