ROZWIĄZANIA KOMPLEKSOWE
ALline, ALbelt

  • Opis: Zintegrowane rozwiązania aplikacji etykiet z transporterem, w opcji z podajnikiem, odbiornikiem, obudową
  • Tryb pracy: Aplikator etykiet z nadrukiem i buforem, Aplikator etykiet z nadrukiem w czasie rzeczywistym, Aplikator gotowych etykiet
  • Szerokość etykiety: 55 do 200 mm, 55 do 300 mm, Do 100 mm
  • Typ rozwiązania: Przemysłowe

Na bazie standardowych urządzeń etykietujących (ALstep, ALritma, ALcode) powstają całe systemy zintegrowane z przenośnikiem, czy to ze znakowaniem drukiem INKJET, podajnikiem i odbiornikiem. W obudowie lub bez. Systemy dostosowane do branży spożywczej z konstrukcją opartą na stali nierdzewnej.

Aplikatory Altech

Seria urządzeń Alcode

Szczegółowy opis maszyny

Na bazie głowic aplikatorów etykiet budowane są rozwiązania dedykowane pod indywidualne zastosowanie, czy to produkty okrągłe, banderole czy też etykietowanie przód/tył. To między innymi również urządzenia dedykowane konkretnemu zastosowaniu.

ALbelt – Etykieciarka z otwartą podstawą. ALbelt to uproszczony liniowy system etykietowania, który jest otwarty i kompaktowy, całkowicie automatyczny i wyjątkowo ekonomiczny. Można go skonfigurować do etykietowania górnego i bocznego różnych produktów, głównie płaskich. Oparty jest o solidną konstrukcję wraz z aplikatorem (do wyboru modelu ALstep lub ALritma) i dodatkowymi akcesoriami. Jest sprawdzonym i ekonomicznym rozwiązaniem dla wymagających klientów.
ALline C — system etykietowania dookoła produktu. Maszyna etykietująca ALline C jest idealna do nakładania etykiet owijanych na opakowania cylindryczne, zazwyczaj spożywcze, chemiczne, kosmetyczne i farmaceutyczne, w plastikowych, szklanych lub metalowych butelkach, słoikach itp.
ALline E – Maszyna do etykietowania z przodu i z tyłu. Automatyczna etykieciarka ALline E została zaprojektowana do nakładania jednej, dwóch, lub więcej etykiet przednich/tylnych na produkty eliptyczne lub prostokątne, ogólnie żywność, kosmetyki, produkty farmaceutyczne i chemiczne w plastikowych, szklanych lub metalowych butelkach i słoikach. Zwarta konstrukcja, na profilach aluminiowych lub stali nierdzewnej do przemysłu spożywczego.

Jesteśmy otwarci na współpracę
i nowe wyzwania - skontaktuj się z nami.